LevelOne POI-5002W90 - PoE injector - 90 Watt - output connectors: 1 - black
Ražotājs
LEVELONE
Ražotāja kods
POI-5002W90
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.53 kg
Kopā pieejams (gab.)
11
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
LEVELONE
Ražotāja kods
POI-5002W90
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.53 kg
Kopā pieejams (gab.)
11
Tuvākā piegāde
Ethernet interface type
Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
Ethernet LAN data rates
10,100,1000 Mbit/s
Power over Ethernet (PoE)
Y
Networking standards
IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3u
Product colour
Black
Wall mountable
Y
RJ-45 input ports
1
RJ-45 output ports
1
Power over Ethernet (PoE) voltage
56 V
Total Power over Ethernet (PoE) budget
90 W
Operating temperature (T-T)
0 - 40 °C
Operating relative humidity (H-H)
0 - 95%
Width
180 mm
Depth
71 mm
Height
37 mm