StarTech.com 12in 4 Pin Fan Power Splitter Cable - F / M - 1ft Fan Y Cable - 1ft 4-pin Fan Splitter Cable (FAN4SPLIT12) - Fan power splitter - 4 pin PWM (F) to 4 pin PWM (M) - 31 cm - for P / N: FAN1156PWM, FAN12025PWM, FAN8025PWM
Ražotājs
STARTECH
Ražotāja kods
FAN4SPLIT12
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.008 kg
Kopā pieejams (gab.)
27
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
STARTECH
Ražotāja kods
FAN4SPLIT12
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.008 kg
Kopā pieejams (gab.)
27
Tuvākā piegāde
Type
Fan power splitter
American Wire Gauge (AWG)
26
Length
31 cm
Connector
4 pin PWM - female
Connector (Second End)
2 x 4 pin PWM - male