StarTech.com 12in 4 Pin Fan Power Splitter Cable - F / M - 1ft Fan Y Cable - 1ft 4-pin Fan Splitter Cable (FAN4SPLIT12) - Fan power splitter - 4 pin PWM (F) to 4 pin PWM (M) - 31 cm - for P / N: FAN1156PWM, FAN12025PWM, FAN8025PWM
Manufacturer
STARTECH
Reference
FAN4SPLIT12
Article
Intrastat
Shipping weight
0.008 kg
Total quantity in stocks
27
Nearest delivery
All offers are visible after login.
Manufacturer
STARTECH
Reference
FAN4SPLIT12
Article
Intrastat
Shipping weight
0.008 kg
Total quantity in stocks
27
Nearest delivery
Type
Fan power splitter
American Wire Gauge (AWG)
26
Length
31 cm
Connector
4 pin PWM - female
Connector (Second End)
2 x 4 pin PWM - male