MG1501-10210-0200
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.5821 kg
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
15
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
DATALOGIC
Ražotāja kods
MG1501-10210-0200
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.5821 kg
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
15
Tuvākā piegāde
Type
Barcode scanner - stationary - stationary
Colour
Black
Interface Type
USB 2.0
Minimum Bar Width
5 mil
Scan Field Width
30 cm
Scan Element Type
2D imager
Sensor Resolution
1280 x 800
Scan Mode
Fixed projection
Scan Speed
1500 mm / sec
Max Working Distance
25 cm
Skew (Degrees)
75
Pitch (Degrees)
65
Print Contrast Signal (PCS)
25%
Decode Capability
TTL Decoding
Decoded
Connectivity Technology
Wired
OK Notification
Beeper, LED indicator
Features
ESD (electrostatic discharge) safe, Green Spot technology
Interfaces
1 x USB - Type A
Included Accessories
Tilting stand
Cables Included
USB cable
Compliant Standards
RoHS, JavaPOS, OPOS, IEC 60825-1, IP52
Electric Current Required
300 mA (standby), 500 mA (operating)
Width
6 cm
Depth
7.5 cm
Height
15 cm
Weight
240 g
Service & Support
Limited warranty - 3 years
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
5 - 95% (non-condensing)