880595-025DU
Artikuls
448605
Kopā pieejams (gab.)
257
Tuvākā piegāde
Label Roll, Zebra, Material: Thermal Paper, Z-Perform 1000D, Coating: No, Adhesive: Normal, Width: 38.1 mm, Height: 25.4 mm, Diameter: 127 mm, Core Diameter: 25.4 mm, labels per Roll: 2580 Labels, Demarcation: Gap, Perforation: No, Colour: White
Ražotāja kods
880595-025DU
Artikuls
448605
Kopā pieejams (gab.)
257
Tuvākā piegāde
Paper
Adhesive Type
Permanent adhesive
Coating
Uncoated
Media Sizes
38 x 25 mm