880595-025DU
Article
448605
Intrastat
Quantity in box
12
Manufacturer price
Total quantity in stocks
257
Nearest delivery
Label Roll, Zebra, Material: Thermal Paper, Z-Perform 1000D, Coating: No, Adhesive: Normal, Width: 38.1 mm, Height: 25.4 mm, Diameter: 127 mm, Core Diameter: 25.4 mm, labels per Roll: 2580 Labels, Demarcation: Gap, Perforation: No, Colour: White
All offers are visible after login.
Manufacturer
ZEBRA
Reference
880595-025DU
Article
448605
Intrastat
Quantity in box
12
Manufacturer price
Total quantity in stocks
257
Nearest delivery
Media Type
Labels
Product Material
Paper
Adhesive Type
Permanent adhesive
Coating
Uncoated
Media Sizes
38 x 25 mm