880191-038D
Artikuls
448506
Intrastat
Skaits iepakojumā
12
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
418
Tuvākā piegāde
Label Roll, Zebra, Material: Thermal Paper, Z-Perform 1000D, Coating: No, Adhesive: Normal, Width: 101.6 mm, Height: 38.1 mm, Diameter: 127 mm, Core Diameter: 25.4 mm, labels per Roll: 1790 Labels, Demarcation: Gap, Perforation: No, Colour: White
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
ZEBRA
Ražotāja kods
880191-038D
Artikuls
448506
Intrastat
Skaits iepakojumā
12
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
418
Tuvākā piegāde
Media Type
Labels
Product Material
Paper
Adhesive Type
Permanent adhesive
Coating
Uncoated
Media Sizes
102 x 38 mm
Printing Technology
Direct thermal
Roll Maximum Outer Diameter
127 mm
Roll Core Diameter
25 mm