880191-038D
Article
448506
Intrastat
Quantity in box
12
Manufacturer price
Total quantity in stocks
418
Nearest delivery
Label Roll, Zebra, Material: Thermal Paper, Z-Perform 1000D, Coating: No, Adhesive: Normal, Width: 101.6 mm, Height: 38.1 mm, Diameter: 127 mm, Core Diameter: 25.4 mm, labels per Roll: 1790 Labels, Demarcation: Gap, Perforation: No, Colour: White
All offers are visible after login.
Manufacturer
ZEBRA
Reference
880191-038D
Article
448506
Intrastat
Quantity in box
12
Manufacturer price
Total quantity in stocks
418
Nearest delivery
Media Type
Labels
Product Material
Paper
Adhesive Type
Permanent adhesive
Coating
Uncoated
Media Sizes
102 x 38 mm
Printing Technology
Direct thermal
Roll Maximum Outer Diameter
127 mm
Roll Core Diameter
25 mm