01942-080Z
Artikuls
377735
Intrastat
Skaits iepakojumā
12
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
452
Tuvākā piegāde
Receipt Roll, Zebra, Z-Select 2000D 60 Receipt, Thermal Paper, Roll Width: 80 mm, Length: 250 m, Roll Diameter: 150 mm, Core Diameter: 25.4 mm, Features: free of Bisphenol A, Colour: White
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
ZEBRA
Ražotāja kods
01942-080Z
Artikuls
377735
Intrastat
Skaits iepakojumā
12
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
452
Tuvākā piegāde