01942-080Z
Article
377735
Intrastat
Quantity in box
12
Manufacturer price
Total quantity in stocks
452
Nearest delivery
Receipt Roll, Zebra, Z-Select 2000D 60 Receipt, Thermal Paper, Roll Width: 80 mm, Length: 250 m, Roll Diameter: 150 mm, Core Diameter: 25.4 mm, Features: free of Bisphenol A, Colour: White
All offers are visible after login.
Manufacturer
ZEBRA
Reference
01942-080Z
Article
377735
Intrastat
Quantity in box
12
Manufacturer price
Total quantity in stocks
452
Nearest delivery