NSYAPU19S9
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
1.07 kg
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
SCHNEIDER
Ražotāja kods
NSYAPU19S9
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
1.07 kg
Device Type
Power distribution strip - rack-mountable
Height (Rack Units)
1U
Rack Size
19"
Cord Length
3 m
Colour
Anodised aluminium
Input Voltage
AC 230 V
Output Voltage
AC 230 V
Max Electric Current
16 A