NSYAPU19S9
Article
Intrastat
Shipping weight
1.07 kg
Total quantity in stocks
9
Nearest delivery
All offers are visible after login.
Manufacturer
SCHNEIDER
Reference
NSYAPU19S9
Article
Intrastat
Shipping weight
1.07 kg
Total quantity in stocks
9
Nearest delivery
Device Type
Power distribution strip - rack-mountable
Height (Rack Units)
1U
Rack Size
19"
Cord Length
3 m
Colour
Anodised aluminium
Input Voltage
AC 230 V
Output Voltage
AC 230 V
Max Electric Current
16 A