Orvaldi INV12-120W - UPS - AC 220/230/240 V - 120 Watt - no battery - output connectors: 2
Ražotājs
GREEN CELL
Ražotāja kods
INV12
Artikuls
Pakas svars
6.2 kg
Kopā pieejams (gab.)
2
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
GREEN CELL
Ražotāja kods
INV12
Artikuls
Pakas svars
6.2 kg
Kopā pieejams (gab.)
2
Tuvākā piegāde
Input voltage (max)
12 V
Output voltage (max)
230 V
Continuous power
3000 W
Instantaneous power
6000 W