Orvaldi INV12-120W - UPS - AC 220/230/240 V - 120 Watt - no battery - output connectors: 2
Manufacturer
GREEN CELL
Reference
INV12
Article
Shipping weight
6.2 kg
Total quantity in stocks
2
Nearest delivery
All offers are visible after login.
Manufacturer
GREEN CELL
Reference
INV12
Article
Shipping weight
6.2 kg
Total quantity in stocks
2
Nearest delivery
Input voltage (max)
12 V
Output voltage (max)
230 V
Continuous power
3000 W
Instantaneous power
6000 W