INVGC24P3000LCD
Artikuls
Kopā pieejams (gab.)
11
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
GREEN CELL
Ražotāja kods
INVGC24P3000LCD
Artikuls
Kopā pieejams (gab.)
11
Tuvākā piegāde
Supplementary power connectors
2
Input voltage
24 V
Output voltage
230 V
Detachable power connectors
Yes
Purpose
Car inverter
Output power
3000 W
USB ports quantity
1
Power current type
DC-to-AC
Output frequency
50 Hz
Power plug type
Type F
Polarity reverse circuit protection
Yes
Power supply type
Auto
Efficiency
85%