INVGC24P3000LCD
Article
Total quantity in stocks
11
Nearest delivery
All offers are visible after login.
Manufacturer
GREEN CELL
Reference
INVGC24P3000LCD
Article
Total quantity in stocks
11
Nearest delivery
Supplementary power connectors
2
Input voltage
24 V
Output voltage
230 V
Detachable power connectors
Yes
Purpose
Car inverter
Output power
3000 W
USB ports quantity
1
Power current type
DC-to-AC
Output frequency
50 Hz
Power plug type
Type F
Polarity reverse circuit protection
Yes
Power supply type
Auto
Efficiency
85%