DIGITUS UPS Line-Ineractive LED 1500VA/900W 2x12V/9Ah AVR 4xSCH. USB RS232 RJ45
Ražotājs
ASSMANN
Ražotāja kods
DN-170066
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
11.1 kg
Kopā pieejams (gab.)
4
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
ASSMANN
Ražotāja kods
DN-170066
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
11.1 kg
Kopā pieejams (gab.)
4
Tuvākā piegāde
Apparent power
1500 VA
Active power
900 W
UPS Architecture
line-interactive
Number of phases input
1 (230V)
No. of batteries
2
Voltage
12 V