DIGITUS UPS Line-Ineractive LED 1500VA/900W 2x12V/9Ah AVR 4xSCH. USB RS232 RJ45
Manufacturer
ASSMANN
Reference
DN-170066
Article
Intrastat
Shipping weight
11.1 kg
All offers are visible after login.
Manufacturer
ASSMANN
Reference
DN-170066
Article
Intrastat
Shipping weight
11.1 kg
Apparent power
1500 VA
Active power
900 W
UPS Architecture
line-interactive
Number of phases input
1 (230V)
No. of batteries
2
Voltage
12 V