DIGITUS DN-170065 UPS Line-Ineractive LED 1000VA/600W 2x12V/7Ah AVR 4xSCH. USB RS232 RJ45
Ražotājs
ASSMANN
Ražotāja kods
DN-170065
Pakas svars
8.55 kg
Kopā pieejams (gab.)
2
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
ASSMANN
Ražotāja kods
DN-170065
Pakas svars
8.55 kg
Kopā pieejams (gab.)
2
Tuvākā piegāde
Apparent power
1000 VA
Active power
600 W
UPS Architecture
line-interactive
Number of phases input
1 (230V)
No. of batteries
Voltage
12 V