DIGITUS DN-170065 UPS Line-Ineractive LED 1000VA/600W 2x12V/7Ah AVR 4xSCH. USB RS232 RJ45
Manufacturer
ASSMANN
Reference
DN-170065
Article
Intrastat
Shipping weight
8.55 kg
All offers are visible after login.
Manufacturer
ASSMANN
Reference
DN-170065
Article
Intrastat
Shipping weight
8.55 kg
Apparent power
1000 VA
Active power
600 W
UPS Architecture
line-interactive
Number of phases input
1 (230V)
No. of batteries
2
Voltage
12 V