Ražotājs
APC
Ražotāja kods
BVX1200LI
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
8.5 kg
Kopā pieejams (gab.)
33
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
APC
Ražotāja kods
BVX1200LI
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
8.5 kg
Kopā pieejams (gab.)
33
Tuvākā piegāde
Device Type
UPS - external
UPS Technology
Line interactive
Input Voltage
AC 220-240 V
Input Voltage Range
AC 140 - 300 V
Frequency Provided
50/60 Hz
Frequency Required
50/60 Hz
Input Connectors
1
Power Output Connectors Details
6 x power IEC 60320 C13
Output Voltage
AC 230 V ± 10% - 50/60 Hz
Power Capacity
650 Watt / 1200 VA
Output Waveform
Stepped approximation to a sinewave
Surge Energy Rating
273 Joules
Circuit Protection
Fuse
Quantity
1
Technology
Lead Acid
Voltage Provided
12 V
Capacity
9 Ah
Recharge Time
8 hours
Transfer Time
6 ms
Features
Maintenance free
Cables Included
Power cable - external - 1.2 m
Features
Audible alarm, Automatic Voltage Regulation (AVR)
Compliant Standards
IP20
Service & Support
Limited warranty - 2 years
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
0 - 95%