CP12036LI
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.37 kg
Kopā pieejams (gab.)
109
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
APC
Ražotāja kods
CP12036LI
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.37 kg
Kopā pieejams (gab.)
109
Tuvākā piegāde
Device Type
UPS - external
Colour
White
Input Voltage
12 V
Input Voltage Range
DC 11.4 - 12.6 V
Input Connectors
1 x power DC jack 2.5 mm
Power Output Connectors Details
1 x power DC jack 2.5 mm (UPS)
Output Voltage
DC 12 V ± 5%
Max Electric Current
4.1 A
Power Capacity
36 Watt
Circuit Protection
Fuse
Technology
Lithium ion
Capacity
27.75 Wh
Run Time (Up To)
Recharge Time
12 hours
Transfer Time
0 ms
Features
Hot-swappable
Included Accessories
4 connector tips, power adapter
Cables Included
Power cable 80 cm
Features
Compliant Standards
Service & Support
Limited warranty - 2 years
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
0 - 90% (non-condensing)