RE310-A001-0102
Artikuls
Intrastat
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
1
Tuvākā piegāde
Mobile printer, direct thermal, labels, Receipt roll, media width (max.): 80 mm, print width (max.): 72 mm, speed (max.): 102 mm/s, Black Mark Sensor, connection: USB-C, Bluetooth, Wi-Fi, RAM: 64 MB, Flash: 16 MB, incl.: cable (USB-C), power supply unit (EU), belt clip, paper width adapter, battery, 3080 mAh, QSG, protection class: IP54, colour: black
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
TSC
Ražotāja kods
RE310-A001-0102
Artikuls
Intrastat
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
1
Tuvākā piegāde