RE310-A001-0102
Article
Intrastat
Manufacturer price
Total quantity in stocks
1
Nearest delivery
Mobile printer, direct thermal, labels, Receipt roll, media width (max.): 80 mm, print width (max.): 72 mm, speed (max.): 102 mm/s, Black Mark Sensor, connection: USB-C, Bluetooth, Wi-Fi, RAM: 64 MB, Flash: 16 MB, incl.: cable (USB-C), power supply unit (EU), belt clip, paper width adapter, battery, 3080 mAh, QSG, protection class: IP54, colour: black
All offers are visible after login.
Manufacturer
TSC
Reference
RE310-A001-0102
Article
Intrastat
Manufacturer price
Total quantity in stocks
1
Nearest delivery