ZT11142-T0E000FZ
Pakas svars
9.032 kg
Ražotāja cena
Label printer, thermal transfer, resolution: 8 dots/mm (203 dpi), media width (max.): 114 mm, print width (max.): 104 mm, roll diameter (max.): 203mm, speed (max.): 254 mm/s, USB, USB Host, RS232, Bluetooth (BLE), Ethernet (10/100 Mbit), RAM: 256 MB, Flash: 256 MB, EPL, ZPL, ZPLII, incl.: power supply unit, power cable (EU, UK)
Ražotāja kods
ZT11142-T0E000FZ
Pakas svars
9.032 kg
Ražotāja cena
Printer Type
Label printer - thermal transfer - monochrome
Print Speed
Up to 254 mm/sec - B/W - 203 dpi - Roll (11.4 cm)
Max Resolution (B&W)
203 dpi
Barcodes
Code 93, Industrial 2 of 5, Code 39, Code 49, CODABLOCK, ISBT 128, QR code, MaxiCode, Aztec code, EAN/JAN-8, EAN/JAN-13, UPC-A, UPC-E, MicroPDF417, Codabar, Code 11, Interleaved 2 of 5, Postnet, PDF417, Data Matrix, PLANET, TLC39, Plessey, Code 128B, Code 128C, Code 128A, Standard 2 of 5, MSI, RSS-14
Min Media Size (Custom)
19.4 mm
Max Media Size (Custom)
114 mm x 991 mm
Max Printing Width
104 mm
Max Printing Length
3988 mm
Media Thickness Range
0.076 mm - 0.25 mm
Roll Maximum Outer Diameter
203 mm
Roll Core Diameter
76 mm, 25 mm
Connections
1 x RS-232 - 9 pin D-Sub (DB-9) ¦ 1 x USB 2.0 ¦ 1 x LAN
Frequency Required
50 - 60 Hz
Min Operating Temperature
5 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
20 - 85% RH (non-condensing)