PM45A10030030300
Pakas svars
12.5758 kg
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
1
Tuvākā piegāde
Label printer, thermal transfer, resolution: 12 dots/mm (300 dpi), media width (max.): 114 mm, print width (max.): 106mm, roll diameter (max.): 213mm, speed (max.): 300 mm/s, USB (type B), USB Host (2x), RS232, Ethernet, RAM: 256 MB, Flash: 512 MB, peeler, liner take-up spindle, Applicator Interface, display (touch screen), incl.: power supply unit, order separately: power cable
Ražotāja kods
PM45A10030030300
Pakas svars
12.5758 kg
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
1
Tuvākā piegāde
Print Speed
Up to 300 mm/sec - max speed - 300 dpi
Interface
USB 2.0, serial, Gigabit LAN, USB 2.0 host, Applicator Interface
Min Media Size (Custom)
19 mm
Max Media Size (Custom)
114 mm
Max Printing Width
105.7 mm
Max Printing Length
2200 mm
Roll Maximum Outer Diameter
213 mm
Roll Core Diameter
76 mm, 38 mm
Connections
1 x Gigabit LAN - RJ-45 ¦ 1 x RS-232 - 9 pin D-Sub (DB-9) ¦ 1 x USB 2.0 - 4 pin USB Type B ¦ 2 x USB 2.0 host - 4 pin USB Type A
Min Operating Temperature
5 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
20 - 80% (non-condensing)