TJ4120TNZ1
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
9.2 kg
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
38
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
BROTHER
Ražotāja kods
TJ4120TNZ1
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
9.2 kg
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
38
Tuvākā piegāde
Printer Type
Label printer - direct thermal / thermal transfer - monochrome
Print Speed
Up to 178 mm/sec - max speed
Connectivity Technology
Wired
Interface
USB 2.0, LAN, serial, USB host
Max Resolution (B&W)
300 dpi
Language Simulation
ZPL II, EPL2, DPL
Features
Label detection sensor
Barcodes
RAM Installed (Max)
128 MB
Flash Memory
128 MB
Media Type
Continuous labels
Max Media Size
Roll (12 cm)
Min Media Size (Custom)
20 mm
Max Media Size (Custom)
120 mm
Media Sizes
Roll (4cm), Roll (11 cm), Roll (12 cm), Roll (2 cm)
Max Printing Width
105.7 mm
Max Printing Length
11430 mm
Roll Maximum Outer Diameter
203 mm
Roll Core Diameter
25.4 mm, 76.2 mm
Networking
Print server
Connections
1 x RS-232 - 9 pin D-Sub (DB-9) 1 x USB 2.0 1 x LAN - RJ-45 1 x USB host
Included Accessories
1" ribbon paper core
Cables Included
1 x USB cable
Features
4 LED indicators
Software Included
Software Development Kit (SDK)
OS Required
Service & Support
Limited warranty - 3 years - pick-up and return
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
25 - 85% (non-condensing)
Width
24.8 cm
Depth
43.6 cm
Height
27.4 cm
Weight
Brother - Extended service agreement (extension) - parts and labour - 1 years - on-site
Brother - Uncoated - white - 100 x 192 mm 6300 label(s) (18 roll(s) x 350) die cut labels