911HM011100733
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
1.98 kg
Kopā pieejams (gab.)
19
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
CUSTOM
Ražotāja kods
911HM011100733
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
1.98 kg
Kopā pieejams (gab.)
19
Tuvākā piegāde
Printer Type
Receipt printer - direct thermal - monochrome
Print Speed
Up to 400 mm/sec - max speed
Connectivity Technology
Wired
Interface
USB, LAN, RS232
Max Resolution (B&W)
203 dpi
Features
Cutter
Yes
Barcodes
RAM Installed (Max)
64 MB
Flash Memory
5 MB
Media Type
Thermal paper
Max Media Size
Roll (8 cm)
Max Media Size (Custom)
80 mm
Media Sizes
Roll (8 cm), Roll (6 cm), Roll (5.8 cm)
Media Weight
55 g/m² - 90 g/m²
Roll Maximum Outer Diameter
100 mm
Media Feeders
1 x manual - 1 roll - Roll (8 cm)
Networking
Print server
Connections
USB ¦ RS-232 ¦ LAN
Power Device
Power adapter
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
50 °C
Width
14.8 cm
Depth
20.6 cm
Height
14 cm
Weight
Custom - Electronic cash drawer - 24 V
Custom Big - Electronic cash drawer - 24 V - for Custom K3 HS