AK-300210-020-S
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.09 kg
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
ASSMANN
Ražotāja kods
AK-300210-020-S
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.09 kg
Type
USB-C extension cable
Rated Voltage
20 V
Rated Current
3 A
Features
4K support
Length
2 m
Colour
Black
Weight
50 g
Connector
24 pin USB-C - male
Connector (Second End)
24 pin USB-C - female