AK-300210-020-S
Article
Intrastat
Shipping weight
0.09 kg
Total quantity in stocks
300
Nearest delivery
All offers are visible after login.
Manufacturer
ASSMANN
Reference
AK-300210-020-S
Article
Intrastat
Shipping weight
0.09 kg
Total quantity in stocks
300
Nearest delivery
Type
USB-C extension cable
Rated Voltage
20 V
Rated Current
3 A
Features
4K support
Length
2 m
Colour
Black
Weight
50 g
Connector
24 pin USB-C - male
Connector (Second End)
24 pin USB-C - female