StarTech.com 8in 24 Pin ATX 2.01 Power Extension Cable - Power extension cable - 24 pin ATX (M) to 24 pin ATX (F) - 7.9 in - ATX24POWEXT - Power extension cable - 24 pin ATX (M) to 24 pin ATX (F) - 20 cm
Ražotājs
STARTECH
Ražotāja kods
ATX24POWEXT
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.076 kg
Kopā pieejams (gab.)
51
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
STARTECH
Ražotāja kods
ATX24POWEXT
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.076 kg
Kopā pieejams (gab.)
51
Tuvākā piegāde
Type
Power extension cable
Length
20 cm
Connector
Power 24 pin ATX - male
Connector (Second End)
Power 24 pin ATX - female