StarTech.com 8in 24 Pin ATX 2.01 Power Extension Cable - Power extension cable - 24 pin ATX (M) to 24 pin ATX (F) - 7.9 in - ATX24POWEXT - Power extension cable - 24 pin ATX (M) to 24 pin ATX (F) - 20 cm
Manufacturer
STARTECH
Reference
ATX24POWEXT
Article
Intrastat
Shipping weight
0.076 kg
Total quantity in stocks
51
Nearest delivery
All offers are visible after login.
Manufacturer
STARTECH
Reference
ATX24POWEXT
Article
Intrastat
Shipping weight
0.076 kg
Total quantity in stocks
51
Nearest delivery
Type
Power extension cable
Length
20 cm
Connector
Power 24 pin ATX - male
Connector (Second End)
Power 24 pin ATX - female