C31CBLDP60HZ2M
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.102 kg
Kopā pieejams (gab.)
37
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
I-TEC
Ražotāja kods
C31CBLDP60HZ2M
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.102 kg
Kopā pieejams (gab.)
37
Tuvākā piegāde
Type
DisplayPort cable
Features
4K support, maximum resolution 3840x2160 at 60Hz
Length
2 m
Weight
73 g
Connector
24 pin USB-C - male (input)
Connector (Second End)
20 pin DisplayPort - male (output)