C31CBLDP60HZ2M
Article
Intrastat
Shipping weight
0.102 kg
Total quantity in stocks
37
Nearest delivery
All offers are visible after login.
Manufacturer
I-TEC
Reference
C31CBLDP60HZ2M
Article
Intrastat
Shipping weight
0.102 kg
Total quantity in stocks
37
Nearest delivery
Type
DisplayPort cable
Features
4K support, maximum resolution 3840x2160 at 60Hz
Length
2 m
Weight
73 g
Connector
24 pin USB-C - male (input)
Connector (Second End)
20 pin DisplayPort - male (output)