AK-300333-020-S
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.235 kg
Kopā pieejams (gab.)
71
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
ASSMANN
Ražotāja kods
AK-300333-020-S
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.235 kg
Kopā pieejams (gab.)
71
Tuvākā piegāde
Type
DisplayPort cable
Plated Connector
Gold
Features
4K support, maximum resolution 4096x2160 at 60Hz
Length
2 m
Colour
Black
Weight
16 g
Connector
24 pin USB-C - male
Connector (Second End)
20 pin DisplayPort - male