AK-300333-020-S
Article
Intrastat
Shipping weight
0.235 kg
Total quantity in stocks
71
Nearest delivery
All offers are visible after login.
Manufacturer
ASSMANN
Reference
AK-300333-020-S
Article
Intrastat
Shipping weight
0.235 kg
Total quantity in stocks
71
Nearest delivery
Type
DisplayPort cable
Plated Connector
Gold
Features
4K support, maximum resolution 4096x2160 at 60Hz
Length
2 m
Colour
Black
Weight
16 g
Connector
24 pin USB-C - male
Connector (Second End)
20 pin DisplayPort - male