StarTech.com DC Adapter - 3A / 5V Power Adapter - Replacement Power Adapter - DC Power Supply - Universal Power Adapter - AC Adapter (SVA5N3NEUA) - Power adapter - AC 100-240 V - for P/N: MCM1110MMLC, MST14DP123DP, MSTDP123HD, MSTMDP123HD, SV231USBLC, USB2001EXTV
Ražotājs
STARTECH
Ražotāja kods
MST14DP123DP
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.132 kg
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
STARTECH
Ražotāja kods
MST14DP123DP
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.132 kg
Video ports quantity
3
Video port type
DisplayPort
Video out
3x DisplayPort
Maximum resolution
7680 x 4320 pixels
Product colour
Black, Grey
Housing material
Plastic
HD type
8K Ultra HD
Maximum refresh rate
30 Hz
Certification
CE, FCC, REACH
Windows operating systems supported
USB powered
Y
Width
105 mm
Depth
43 mm
Height
14 mm
Weight
55 g
Package width
142 mm
Package depth
170 mm
Package height
30 mm
Package weight
132 g
Cables included
Micro-USB
Operating temperature (T-T)
-20 - 60 °C
Storage temperature (T-T)
-20 - 80 °C
Operating relative humidity (H-H)
5 - 90%