StarTech.com DC Adapter - 3A / 5V Power Adapter - Replacement Power Adapter - DC Power Supply - Universal Power Adapter - AC Adapter (SVA5N3NEUA) - Power adapter - AC 100-240 V - for P/N: MCM1110MMLC, MST14DP123DP, MSTDP123HD, MSTMDP123HD, SV231USBLC, USB2001EXTV
Manufacturer
STARTECH
Reference
MST14DP123DP
Article
Intrastat
Shipping weight
0.132 kg
Total quantity in stocks
50
Nearest delivery
All offers are visible after login.
Manufacturer
STARTECH
Reference
MST14DP123DP
Article
Intrastat
Shipping weight
0.132 kg
Total quantity in stocks
50
Nearest delivery
Video ports quantity
3
Video port type
DisplayPort
Video out
3x DisplayPort
Maximum resolution
7680 x 4320 pixels
Product colour
Black, Grey
Housing material
Plastic
HD type
8K Ultra HD
Maximum refresh rate
30 Hz
Certification
CE, FCC, REACH
Windows operating systems supported
USB powered
Y
Width
105 mm
Depth
43 mm
Height
14 mm
Weight
55 g
Package width
142 mm
Package depth
170 mm
Package height
30 mm
Package weight
132 g
Cables included
Micro-USB
Operating temperature (T-T)
-20 - 60 °C
Storage temperature (T-T)
-20 - 80 °C
Operating relative humidity (H-H)
5 - 90%