StarTech.com 12in SATA to LP4 Power Cable Adapter F / M - SATA to LP4 Power Adapter - SATA Female to LP4 Male Power Cable - 12 inch (LP4SATAFM12) - Power adapter - 4 PIN internal power (F) to SATA power (M) - 30.48 cm - for P / N: SATSASBP425
Ražotājs
STARTECH
Ražotāja kods
LP4SATAFM12
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.016 kg
Kopā pieejams (gab.)
55
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
STARTECH
Ražotāja kods
LP4SATAFM12
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.016 kg
Kopā pieejams (gab.)
55
Tuvākā piegāde
Type
Power adapter
American Wire Gauge (AWG)
18
Length
30.48 cm
Connector
4 PIN internal power - female
Connector (Second End)
15 pin Serial ATA power - male