StarTech.com 12in SATA to LP4 Power Cable Adapter F / M - SATA to LP4 Power Adapter - SATA Female to LP4 Male Power Cable - 12 inch (LP4SATAFM12) - Power adapter - 4 PIN internal power (F) to SATA power (M) - 30.48 cm - for P / N: SATSASBP425
Manufacturer
STARTECH
Reference
LP4SATAFM12
Article
Intrastat
Shipping weight
0.016 kg
Total quantity in stocks
55
Nearest delivery
All offers are visible after login.
Manufacturer
STARTECH
Reference
LP4SATAFM12
Article
Intrastat
Shipping weight
0.016 kg
Total quantity in stocks
55
Nearest delivery
Type
Power adapter
American Wire Gauge (AWG)
18
Length
30.48 cm
Connector
4 PIN internal power - female
Connector (Second End)
15 pin Serial ATA power - male