StarTech.com 12in 4 Pin Fan Power Extension Cable - M / F - Fan power extension cable - 4 pin PWM (M) to 4 pin PWM (F) - FAN4EXT12 - Fan power extension cable - 4 pin PWM (M) to 4 pin PWM (F) - 3 m
Ražotājs
STARTECH
Ražotāja kods
FAN4EXT12
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.005 kg
Kopā pieejams (gab.)
12
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
STARTECH
Ražotāja kods
FAN4EXT12
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.005 kg
Kopā pieejams (gab.)
12
Tuvākā piegāde
Type
Fan power extension cable
American Wire Gauge (AWG)
28
Length
3 m
Connector
4 pin PWM - male
Connector (Second End)
4 pin PWM - female