StarTech.com 12in 4 Pin Fan Power Extension Cable - M / F - Fan power extension cable - 4 pin PWM (M) to 4 pin PWM (F) - FAN4EXT12 - Fan power extension cable - 4 pin PWM (M) to 4 pin PWM (F) - 3 m
Manufacturer
STARTECH
Reference
FAN4EXT12
Article
Intrastat
Shipping weight
0.005 kg
Total quantity in stocks
12
Nearest delivery
All offers are visible after login.
Manufacturer
STARTECH
Reference
FAN4EXT12
Article
Intrastat
Shipping weight
0.005 kg
Total quantity in stocks
12
Nearest delivery
Type
Fan power extension cable
American Wire Gauge (AWG)
28
Length
3 m
Connector
4 pin PWM - male
Connector (Second End)
4 pin PWM - female