StarTech.com 24U 19" Wall Mount Network Rack, Adjustable Depth 12-20" 2 Post Open Frame Server Room Rack for AV / Data / IT Communication / Computer Equipment / Switch with Cage Nuts & Screws - 24U Adjustable Rack (RACK-24U-20-WALL-OA) - Rack open frame - 2-post - wall mountable - black - 24U - 19"
Ražotājs
STARTECH
Ražotāja kods
RACK-24U-20-WALL-OA
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
15.2 kg
Kopā pieejams (gab.)
3
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
STARTECH
Ražotāja kods
RACK-24U-20-WALL-OA
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
15.2 kg
Kopā pieejams (gab.)
3
Tuvākā piegāde
Product Type
Rack
Rack Type
Open frame
Rack Post Qty
2-post
Placing / Mounting
Wall mountable
Product Material
Steel
Package Content
2 front horizontal brackets, 2 rear horizontal brackets, 16 M5 x 12mm screws, 2 vertical brackets, 96 M6 cage nuts, 96 M6 cage screws, 96 plastic washers, 24 M8 x 16mm bolts, 24 #8 flat washers
Rack Size
19"
Height (Rack Units)
24U
Width
50.4 cm
Depth
50.8 cm
Height
110 cm
Weight
Shipping Dimensions (WxDxH) / Weight
43 cm x 120 cm x 17 cm / 21 kg
Colour
Black
Weight Limit
90 kg
Features
Square hole, adjustable depth 12" - 20", G-shaped mounting rail profile