FF01-6822-12BL
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
77 kg
Kopā pieejams (gab.)
3
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
LANBERG
Ražotāja kods
FF01-6822-12BL
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
77 kg
Kopā pieejams (gab.)
3
Tuvākā piegāde
Product Type
Rack - 600 x 800, flat pack, with glass door, LCD
Rack Type
Cabinet
Built-in Devices
LCD screen, thermostat, 4 cooling fans
Placing / Mounting
Free-standing
Product Material
Metal, tempered glass
Package Content
Rack Size
19"
Height (Rack Units)
22U
Width
60 cm
Depth
80 cm
Height
113.2 cm
Weight
76 kg
Colour
Black, RAL 9004
Weight Limit
1200 kg
Assembly Required
Yes
Features
Tempered glass front door, metal rear door, 4 slots for fan, 4 vertical mounting rails, 5 mm front door thickness, 1 mm rear door thickness, 1.5 mm upper and lower panel thickness, 1.2 mm side panel thickness, 2 mm rail thickness, 1.5 mm frame thickness, single-leafed, 215° door opening