FF01-6822-12BL
Article
Intrastat
Shipping weight
77 kg
All offers are visible after login.
Manufacturer
LANBERG
Reference
FF01-6822-12BL
Article
Intrastat
Shipping weight
77 kg
Product Type
Rack - 600 x 800, flat pack, with glass door, LCD
Rack Type
Cabinet
Built-in Devices
LCD screen, thermostat, 4 cooling fans
Placing / Mounting
Free-standing
Product Material
Metal, tempered glass
Package Content
Rack Size
19"
Height (Rack Units)
22U
Width
60 cm
Depth
80 cm
Height
113.2 cm
Weight
76 kg
Colour
Black, RAL 9004
Weight Limit
1200 kg
Assembly Required
Yes
Features
Tempered glass front door, metal rear door, 4 slots for fan, 4 vertical mounting rails, 5 mm front door thickness, 1 mm rear door thickness, 1.5 mm upper and lower panel thickness, 1.2 mm side panel thickness, 2 mm rail thickness, 1.5 mm frame thickness, single-leafed, 215° door opening