DN-19-TRAY-2-450-SW
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
3.46 kg
Kopā pieejams (gab.)
300
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
DIGITUS
Ražotāja kods
DN-19-TRAY-2-450-SW
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
3.46 kg
Kopā pieejams (gab.)
300
Tuvākā piegāde
Type
Rack shelf
Product colour
Black
Housing material
Steel
Maximum weight capacity
30 kg
Rack capacity
2U
Country of origin
Turkey
Size (imperial)
48.3 cm (19")
Width
483 mm
Depth
367 mm
Height
88 mm
Weight
3.5 kg
Package width
490 mm
Package depth
420 mm
Package height
90 mm