DN-19-TRAY-2-450-SW
Article
Intrastat
Shipping weight
3.46 kg
Total quantity in stocks
300
Nearest delivery
All offers are visible after login.
Manufacturer
DIGITUS
Reference
DN-19-TRAY-2-450-SW
Article
Intrastat
Shipping weight
3.46 kg
Total quantity in stocks
300
Nearest delivery
Type
Rack shelf
Product colour
Black
Housing material
Steel
Maximum weight capacity
30 kg
Rack capacity
2U
Country of origin
Turkey
Size (imperial)
48.3 cm (19")
Width
483 mm
Depth
367 mm
Height
88 mm
Weight
3.5 kg
Package width
490 mm
Package depth
420 mm
Package height
90 mm