StarTech.com 1U Fixed Server Rack Mount Shelf, 12in Deep Steel Universal Cantilever Tray for 19" AV / Data / Network Equipment Rack with Cage Nuts & Screws, 55lbs Weight Capacity, 12" Deep - 1U Network Rack Shelf (SHELF-1U-12-FIXED-S) - Rack shelf - 1U - 19"
Ražotājs
STARTECH
Ražotāja kods
SHELF-1U-12-FIXED-S
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
2.5 kg
Kopā pieejams (gab.)
1
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
STARTECH
Ražotāja kods
SHELF-1U-12-FIXED-S
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
2.5 kg
Kopā pieejams (gab.)
1
Tuvākā piegāde
Product Type
Rack shelf
Product Material
SPCC cold rolled steel
Package Content
4 plastic washers, 4 M6 cage screws, 4 M6 square cage nuts
Rack Size
19"