StarTech.com 1U Fixed Server Rack Mount Shelf, 10in Deep Steel Universal Cantilever Tray for 19" AV / Data / Network Equipment Rack with Cage Nuts & Screws, 44lbs Weight Capacity, 10" Deep - 1U Network Rack Shelf (CABSHELF1U10) - Rack shelf - black - 1U - 10"
Ražotājs
STARTECH
Ražotāja kods
CABSHELF1U10
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
2.46 kg
Kopā pieejams (gab.)
6
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
STARTECH
Ražotāja kods
CABSHELF1U10
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
2.46 kg
Kopā pieejams (gab.)
6
Tuvākā piegāde
Product Type
Rack shelf
Product Material
Cold-rolled steel
Package Content
4 cage nuts, 4 mounting screws
Rack Size
10"