BC9681-433-N100
Artikuls
Intrastat
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
41
Tuvākā piegāde
Charging-/Communication Station, 433 MHz, Ethernet / Profinet, Interfaces: Ethernet (Profinet, M12 Connector), Power (5 Pin Power Connector), requires a 10 - 30 VDC external power source or PoE, Protection class: IP65, order separately: connection cable, fits for: PM9600
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
DATALOGIC
Ražotāja kods
BC9681-433-N100
Artikuls
Intrastat
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
41
Tuvākā piegāde
Device Type
Bar code scanner charging stand - external
Power Over Ethernet (PoE)
PoE (IEEE 802.3af)
Colour
Black
Remote Management Interface
Ethernet, radio
Features
433 MHz encoded radio transmission, LED indicators
Compliant Standards
IP65
Min Operating Temperature
-20 °C
Max Operating Temperature
50 °C
Humidity Range Operating
Up to 90% (non-condensing)